Web Site Tasarımı

Web Tasarımı, Evakreatif markası altında çevrimiçi içerik planlama, kavramsal hale getirip düzenleme işlemlerinin bütününü ifade etmektedir. Bu itibarla, Evakreatif Dijital Ajansı; Profesyonel Web Sitesi Tasarımı, web sitesinin genel işlevselliğinin daha estetik bir tasarıma sahip olması için hizmet vermektedir. Pratik ve kolay kullanım için web tasarım alanında web uygulamalarını, mobil uygulamaları ve kullanıcı arabirimi tasarımını da hizmet kapsamında kabul eder. Bu bağlamda Evakreatif Web Site Tasarımı hizmet kapsamı,

  • Kurumsal Web Sitesi
  • Landing Page Tasarımı
  • E-Ticaret & E-İhracat Web Sitesi

 

Evakreatif web tasarım departmanı, bir web sitesinin görünümü, mizanpajı eder ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır: kullanılan renkler, fontlar ve görüntülerle ilişkilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırılacağını ve kategorize edildiğini ifade eder. İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik olarak hoş bir tasarıma sahiptir, kullanıcı grubuna ve web sitesinin markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek öğeler web sitesi içinde yer almamaktadır.

Web tasarımı üzerine Evakreatif markasının temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanıp teşvik eden bir web sitesi ortaya koymak olduğundan, mümkün olduğunca profesyonel bir işçilik çıkarmak önemli bir husustur. Bu bağlamda hem web hem de mobil aygıtlarda iyi çalışan site tasarımı için en yaygın yöntemleri kullanır: hızlı ve uyarlanabilir tasarımlar. Mobil uyumlu tasarımlarda, ekran boyutuna bağlı şekilde dinamik olarak hareket eder; mobil tasarımda web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarına uygun mizanpaj boyutlarında sabitlenir. Cihazlar arasında mümkün olduğunca tutarlı bir mizanpajı korumak, kullanıcı güvenini ve bağlılığını korumak açısından çok önemlidir.

Mobil tasarımlar bu konuda zorluk çıkarabileceği için Evakreatif, çalışmalarının nasıl görüneceğini yeniden kontrol etmek için titiz ve özenli çalışmaktadır. İçerikten de sorumlu olan kişilerin becerilerine ilaveten departmanın iletişim gücüyle birlikte, bitmiş ürünün keyfini çıkarmak sadece kullanıcıya kalacaktır.