Hakkımızda

Biz kimiz?

Evakreatif, 2022 yılında yenilenen ara yüzü ile yeni bir ekosistem oluşturmayı hedefleyen ve pazarlama dünyasını değiştiren bir anlayışla kurulmuş, modern bir dijital pazarlama ajansıdır. Bünyesinde barındırdığı profesyonel kadro ile multidisipliner gücü elinde bulunduran Evakreatif, yeni nesil iletişim alanları yaratmaktadır. Bu bağlamda, doğru stratejiyle doğru orantılı olarak Evakreatif reklam ve pazarlama alanında markalara kalıcı değer katmaktadır. Yenilikçi bir anlayışla müşteri ve potansiyel müşterilerine geçici hizmetlerden ziyade kalıcı ve kurumsal bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı personellerin yıllara dayanan deneyim ve tecrübeleri ile sektörel rekabette bir adım önde olmanıza yardımcı olmaktadır.

Evakreatif Ajansı, kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerini belirleyerek tamamen ihtiyaca dönük olarak tüm dijital pazarlama alanlarında hizmet sunmaktadır. Alanında uzman departmanlar sayesinde marka bazlı çalışma; bilinirlik, satışlara dönük kreatif çözümler ve kalıcı büyüme sunmaktadır. Evakreatif dijitalleşen pazarlama stratejilerini ve bütünleşik pazarlama iletişimini entegre bir şekilde kullanmaktadır. Bu itibarla pek çok alanda hizmet göstermektedir.

Evakreatif Dijital Pazarlama Ajansı’nın hizmet verdiği alanlar şunlardır:

  • Web Site Tasarımı
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Dijital Reklam Yönetimi
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Kreatif Tasarım Hizmeti
  • Dinamik Site Yönetimi

Ajans bunun yanı sıra, pek çok alanda hizmet verebilecek dinamik, sıcak kanlı, iletişimi kuvvetli, günceli ve popüleri takip eden ve iş konusunda titiz bir ekibe sahiptir.

Vizyon

Hizmet alanının genişliği bakımından pek çok projede imzası bulunan Evakreatif kendisini saygın firmalar arasında zirvede bulur. Bu yönüyle Evakreatif Dijital Pazarlama Ajansı, Türkiye’nin her yerinde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmayı hedefler. Tüm kullanıcı ve potansiyel kullanıcılarının ihtiyacına dönük hizmet etmeyi prensip edinir. Ajansın en büyük zenginliği müşteri memnuniyetini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul etmesidir. Evakreatif, itibarını ve zengin hizmet alanını; kullanıcı portföyüne borçlu olduğunu bilir ve kendisine yakışanı sürdürülebilir şekilde yapmaya devam eder. Bu yönüyle rakiplerinin örnek aldığı ve sürekli fark yaratan bir Modern Dijital Pazarlama Ajansı olarak sektörü domine etmeyi sürdürür. Firma gerek geçmiş çizgisini gerekse de güncel projelerde ki değerlerini bozmadan devam ettirmeyi amaçlar ve müşterinin ayağına kalıcı bir kalite götürmeyi görev edinmiştir. Evakreatif Dijital Pazarlama Ajansı’nın hizmet kapsamı, iş sonuna kadar değil iş sonrasında da teknik destek verecek düzeydedir.

Misyon

Evakreatif Dijital Pazarlama Ajansı, teknolojinin güncel gücünden yararlanarak müşteri ve potansiyel müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlar. Bu itibarla tüm müşterilerine en doğru, en uygun bilgiyi sunar ve kalıcı bir hizmet vermeyi amaçlar. Modern Dijital Pazarlama Ajansı olarak dijitalleşen toplumun geniş bir bölümüne internet ortamını ulaştırmak için çaba harcar ve markaya/sektöre dönük özel çalışmalar yürütür. Evakreatif Ajansı, kuruluşundan itibaren etik değerlerine ve sosyal sorumluluk bilincine sadık kalır. Bu bakımdan karlılık ve verimlilik prensiplerinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutar.

Değerlerimiz

Evakreatif faaliyetleri bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile pazarlama ve reklam alanında doğru, etik ve şeffaf hizmet sağlamayı prensip edinmiştir. Bu bağlamda tüm üye, ziyaretçi ve iş ortaklarına karşı, Evakreatif Gizlilik Politikasında belirtildiği üzere T.C ilgili yasaları ışığında değerleri dikkate alır. Dijital ortamda her türlü ihtiyacın ve isteğin karşılanabilmesi için Evakreatif departman kadrosunu güncel tutar; müşteri ve potansiyel müşterilerine en güncel ve en iyi hizmeti; en kısa sürede ve en kaliteli şekilde sunar.