Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi başlığı altında Evakreatif, sosyal medya kitlelerini analiz etme ve onlara özel bir strateji geliştirme, sosyal medya profilleri için içerik oluşturma ve dağıtma, çevrimiçi görüşmeleri izleme, etki sahibi kişilerle iş birliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve izleme hizmetlerini yürütmektedir. İşletmelerin veya markaların belirli kriterlere göre düzenli ve uyumlu performans ölçme ve raporlama hizmetlerini hazırlamakta ve/veya hazırlanmış hizmeti dijital dünyada sunmaktadır. Bu bağlamda dijital platformların yönetilmesini sağlayan Evakreatif, dijital ortamda marka bilinirliği oluşturmayı ve dünya standartlarında kalıcı bir kalite yakalamayı hedeflemektedir. Evakreatif’in amacına yönelik olarak Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi hizmetinde sunduğu alanlar şöyledir:

  • Instagram hesap yönetimi
  • Twitter hesap yönetimi
  • YouTube hesap yönetimi
  • Facebook hesap yönetimi
  • Linkedin hesap yönetimi
  • TikTok hesap yönetimi

 

Sosyal ağların iş potansiyeli çok büyüktür; işletmeler, marka farkındalığını artırmaktan mağaza ziyaretlerini artırmaya kadar pazarlama alanının genelinde hedeflerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için sosyal medya platformlarından yararlanmaktadır. Dolayısıyla sosyal medya alanlarında rekabet çok yüksektir: rekabette öne çıkabilmek için profesyonel çalışan sosyal medya ekiplerine ihtiyaç bulunmaktadır. Sosyal medya pazarlaması yoluyla ne kadar çok hedefe ulaşmak isterseniz bu kanala da o kadar çok kişiye ihtiyacınız olacaktır. Bu sebeple Evakreatif, etkili bir sosyal medya yönetimi geliştirerek marka bilinci oluşturmaktadır. Sosyal medya pazarlama tüm kullanıcılara ürün, hizmet ve kampanya tanıtımı için oluşturulmuş platformlar sunmaktadır; bu platformlar, en yeni sosyal medya yöneticisi yardımcısı için tasarlanmış basit ve kapsamlı arabirimlerle kampanya yönetmeyi mümkün kılar.

Doğru süreçlere ve araçlara sahip olmadan sektörel olarak başarıyı yakalamak oldukça zordur. Bu bağlamda, kapsamlı sosyal medya pazarlama ve yönetim çözümleri için Evakreatif çalışmaya hazır bir şekilde beklemektedir: markanıza dönük olarak dijital pazarlama etkinliklerinizi yürütme ve iş hedeflerini çok daha verimli bir şekilde ulaşmak için proje oluşturmanız yeterlidir.