Dijital Reklam Yönetimi

Evakreatif Dijital Reklam Yönetimi, hizmetini bir şirketin dijital platformlarda pazarlama çalışmalarını gözetme süreçlerinin bir bütünü olarak kabul eder. Dijital platformlarda sektörel olarak rekabet çok yüksektir ve kullanıcıların dikkatini çekmek oldukça zordur. Evakreatif, şirketlerin bu alanda yeni müşterilere ulaşmalarını, güçlü bir dijital varlık oluşturmalarını ve dijital olarak iletişim kurabilmelerini sağlamak adına Dijital Reklam Yönetim hizmetini sunmaktadır. Evakreatif bir pazarlama yöneticisi olarak bir markanın ürün, hizmet veya kampanyalarını tanıtan güçlü bir dijital markadır. Bununla birlikte tüm kullanıcılarının pazarlama kampanyalarını geliştirmekten, uygulamaktan ve yönetmekten sorumludur. Dijital alanda marka bilinirliğini artırmanın yanı sıra web sitesi trafiğini artırma ve potansiyel müşteri edinme konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Dijital platformlarda, yeni dijital teknolojileri tanımlayıp değerlendirir. Pazarlama kampanyalarını, e-posta pazarlamasını, sosyal medyayı, görüntülü reklam ve arama reklamlarını daha iyi optimize etmek için site trafiğini ölçmek üzere web analiz araçlarını kullanır. Marka farkındalığı için aktif olarak E-posta kampanyaları, sosyal medya reklamları ve içerik stratejileri belirlemektedir. Dijital pazarlama stratejisini yönetmek için çeşitli öğeleri tek bir uyumlu marka mesajında bir araya getirmektedir. Evakreatif’in firma veya işletmelerin dijital varlık olarak kullanıcıya sunulmasında yararlandığı Dijital Reklam Yönetim Hizmetleri şunlardır:

  • Doğal Reklamlar
  • Mobil Reklamlar
  • Video Reklamlar
  • Arama Motoru Reklamları
  • Pop-up Reklamları
  • E-Posta Reklamları
  • Sosyal Medya Reklamcılığı

 

Evakreatif Dijital Pazarlama Ajansı’nın, iş zekâsı ve yaratıcı ruhun eşit bir ölçütünü bünyesinde barındırır: bu yönüyle bir dijital pazarlama kampanyası yürütmek için verileri etkin bir şekilde kullanır. Gücünü teknolojiden alan ajans, modern, teknoloji odaklı bir kitleye ulaşmak için hizmet yürütür. Web analiz araçlarını etkin bir şekilde iş sürecinde kullanan ajans, veriye dayalı bir yaklaşım ile dijital medyalardaki çeşitli reklam kampanyalarını optimize etme görevini üstlenir.

Evakreatif, yeni fikirler üretmek ve bunları eyleme sokmak için departmanlarını sürekli günceller ve güvenilir bir ekip oluşturur. Veriye ve teknolojiye dayanmayan hiçbir etkinliği kullanıcı markasına yansıtmaz. Başarıya giden en iyi yolun dijital reklam yönetiminde müşteri odaklı bir yaklaşım olduğunu modern bir yaklaşım ile benimser.